Kauplus avatud
E-R 9-18
L 10-14

Väike-Patarei 5, Tallinn
tel. 5306 1223
info@majatohter.ee

Hele tõrvaõli Eco Oil

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Tõrvaõli sisaldab linaõli ja männitõrva. Tõrvaõli imendub puu sisse aeglustades niiskuse ja mädaniku, hallituse ja siniseente mõjusid. Tõrvaõli annab puidule kauni läbipaistva ja vett tõrjuva pinna. Kulu saematerjalile 3-5 m2/liiter, hööveldatud pinnale ja palgipuule 5-10 m2/liiter.

 
Kasutuskohad: paadid ja sadamakaid, palkmajad, aiamööbel, terrassid ja aiamajad, termiliselt töödeldud ja vaakum-immutatud puit.
Koostis: linaõli, männitõrv.
Värvus:  pruun, tumepruun.
 
Eeltöötlus: viimistletav puitmaterjal peab kindlasti olema kuiv, max puidu niiskus alla 21% ja õhu suhteline niiskus alla 80%.
Puhasta vanad viimistletavad pinnad mustusest, hallitusest ja eemaldatavatest ainetest. Pind kruntida Ecokrundiga!
 
Kasutamisjuhend: ei lahjendata. Sega hoolikalt enne kasutamist ja kasutamise ajal. Doseeri materjali õhukeste kihtidena pintsli või kaltsuga ja lase imenduda. Liigse materjali osa, mis enam ei imendu, võib vajadusel ära pühkida. Viimistluskihtide arv on 1-4, sõltudes puitpinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist. Viimistle puidu otsapinnad eriti hoolikalt.  Tõrvaõli saab toonida värvipigmentidega. Uus viimistlus tehakse vajadusel aasta pärast.
Tõrvaõli ei sobi lakitud või värvitud pindadele. Kasutamine muuks otstarbeks ja vastupidiselt antud nõuannetele ei ole soovitav.
Kuivamisaeg: õhukeselt pintseldatuna 1-7 ööpäeva alusmaterjalist ja ilmastikuoludest sõltuvalt.
 
Töövahendite pesu: männitärpentin

Lisainfo

Kogus

1L, 5L, 10L