Select Page

Majatohter OÜ on Säästva Renoveerimise Infokeskusega koostööd tegev pood, kus müüakse looduslikke ja traditsioonilisi ehitusmaterjale, restaureerimistarvikuid, -tööriistu ja vana väärtuslikku ehitusmaterjali. Majatohtri eripäraks on see, et siit saab osta nii valmistooteid kui ka erinevaid komponente näiteks värvide valmistamiseks.

Suuremad tootegrupid on looduslikud värvid, naturaalsete õlide baasil pinnatöötlusvahendid, soojustusmaterjalid, pillirootooted, krohvid jpm. Tootevalikusse kuuluvad ka restaureerimistarvikud vanale mööblile, ustele ja akendele. Töö kvaliteedi ja hea tulemuse tagamiseks pakume spetsiaalseid käsitööriistu puidu töötlemiseks, krohvimiseks ja värvimiseks. Müügil ja rentimiseks on ka infrapunalambiga värvieemaldusaparaat Speedheater, mille abil saab eemaldada vana värvi pinda kahjustamata nii väikestelt (aknaraamid, mööbel) kui ka suurtelt pindadelt (põrandad, fassaad).

Oluline koht on vanamaterjali müügil – poest saab osta taaskasutuseks mõeldud ehitusmaterjale ja -detaile. Majatohtri ideeks on tervisliku elukeskkonna loomine, ökoloogiliste materjalide ja vanade ehitustraditsioonide väärtustamine ning säästev renoveerimine.