Select Page

Kuidas osta?

  1. Lisage soovitud kaubad ostukorvi.
  2. Valige kauba kätte saamise viis.
    NB! Hetkel ei näita süsteem koheselt õiget kauba transpordi maksumust. Meie töötaja vaatab tellimuse üle ning vastavalt selle sisule arvutab kõige soodsama hinna. Transpordi õige hinna leiate Teile saadetavalt .pdf formaadis arvelt!
  3. Sisestage oma kontaktandmed.
  4. Peale tellimuse esitamist vaadatakse see meie töötaja poolt esimesel võimalusel üle ning vajadusel võetakse Teiega ühendust detailide täpsustamiseks (sh. kui palju läheb maksma kauba saatmine)
  5. Peale seda saadetakse Teile .pdf formaadis arve, mille põhjal saate teha pangaülekande. Peale makse laekumist pannakse kaup soovitud aadressil teele.

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust meie töötajatega: tel 5306 1223 või info@majatohter.ee

Kauba saatmiseks kasutame üldjuhul Smartpost ja Omniva pakiautomaate ja vajadusel Venipak, Omniva või mõnda muud kullerteenust. Vastavalt soovitud transpordimeetodile ja tellimuse sisule üritame alati leida Sulle kõige soodsama transpordiviisi ning transpordi summa lisatakse arvele.

Majatohter rakendab pakiautomaati saatmisel ühtset hinnakirja kõigile teenusepakkujatele.

S kapp – 3,40€
M kapp – 4,60€
L kapp – 5,50€

Juhul kui teil tekkis meie pakutavate toodete kohta küsimusi või vajate muud restaureerimisalast nõuannet võtke meiega julgesti ühendust: info@majatohter.ee,  tel.53061223