Select Page

Solitex Fronta WA tuuletõkkekangas

Rull 1,5 x 50 m

205,88

Tootekood: 10132 Kategooriad: , , Silt:

Tuuletõkkekangas

Eelised

  • Erakordselt vastupidav: tugev, 3-kihiline struktuur
  • Kuivad ehitusdetailid: poorideta funktsionaalne TEEE-membraan juhib niiskuse aktiivselt väljapoole
  • Kerge paigaldada: väga suur naelühenduste rebenemiskindlus
  • Kasutatav suletud fassaadikattetega
  • Ilmastikukindlus 3 kuud

Kasutusvaldkond

Veeauru väga hea läbilaskvusega 3-kihiline monoliitse TEEE-membraaniga tuuletõkkekangas, sobib kasutamiseks suletud fassaadidel. Paigaldamiseks laudvooderdistele, puidupõhistele plaatidele, kui ka kõigile matt- ja plaatsoojustustele.

Välimine tuulepidavus – tuulutatavate fassaadide parim kaitse

Niiskusaktiivne tuulepidavus

SOLITEX FRONTA WA tuuletõkkekangas on varustatud uusima tehnoloogia alusel valmistatud monoliitse poorideta TEEE-membraaniga. TEEE-membraan on tunduvalt turvalisem, kui tavapärased mikropoorsed kangad.

Uus mõõdupuu: monoliitne SOLITEX membraan

pro clima SOLITEX FRONTA WA kangal on poorideta suletud rakkudega TEEE-membraan, mis tagab eriti hea kaitse hoovihma eest tugeva tuule tingimustes.
Erinevalt tavapärastest aluskattekangastest, kus difusioon toimub õhuvahetuse teel läbi mikropoorse kile, toimub SOLITEX-membraanis difusioon piki ahelmolekule.
SOLITEX FRONTA WA kanga sd-väärtus on 0,05 m. TEEE-membraani aktiivne niiskustransport tagab erakordselt kiire kuivamise, mistõttu takistab väga tõhusalt kangaste talvist jäätumist. See on lisaeelis konstruktsiooni ohutusele, sest veeauru läbilaskvad tuuletõkkekangad muutuvad jäätumisel aurutõketeks (jääs on difusioon väga väike) ja kujutavad endast seega niiskuselõkse. TEEE-membraani teine eripära on kindel kaitse puiduimmutusvahendite eest (veetilgad ei saa ka väiksema pindpinevuse korral kangast läbida, sest poorid puuduvad) ja eriti suur termiline stabiilsus (TEEE sulamistemperatuur on u 200 °C, PP-l u 140 °C). Selline temperatuurikindlus annab sünteetilisele materjalile aastakümneid kestva vananemiskindluse.

Tipptulemus kõigi nõuete jaoks

Funktsionaalne membraan paikneb kaitstult polüpropüleenist valmistatud kahe tugeva ja eriti rebenemiskindla kaitse- ja kattefliisi vahel – see on optimaalne suurte koormuste talumisel kanga paigaldamisel.

  • Kattefliis on lisaks vett tõrjuv ja see annab optimaalse kaitse sisenenud niiskuse eest. Ta kaitseb järgmise kihina asetsevat spetsiaalkihti kahjustuste ja UV-kiirguse eest.
  • Kangad ei peegelda valgust ülemise kattefliisi musta värvuse tõttu.
  • Ilma fassaadikatteta võib kangas olla ilmastikuolude käes kuni 3 kuud.

Paigaldamine

SOLITEX FRONTA WA paigaldatakse pingul, ilma voltideta, horisontaalselt. Kinnitusi ei ole lubatud teostada piirkondades, kus toimub kogutud vee äravoolamine. Paan on kasutamiseks suletud fassaadide taga, kus lubatud tuulutusvahe peab olema vähemalt 20 mm. Ehitusfaasi ajal tuleb täiendavaid meetmeid (nt kilega katmine) rakendada elamiseks kasutatavatel või eelkõige kaitsealustel objektidel. Kilega katmist tuleks kasutada ka pikemaajaliste töökatkestuste ajal.

 

Tooteleht SOLITEX FRONTA WA

Paigaldusjuhend SOLITEX FRONTA WA