Kauplus avatud
E-R 9-18
L 10-14

Väike-Patarei 5, Tallinn
tel. 5306 1223
info@majatohter.ee

Savi peenviimistluskrohv, valge

22,00

Kott: 25 Kg

Kirjeldus

Saviukumaja savi peenviimistluskrohvid on 100% looduslikud krohvisegud. Savi peenviimistluskrohvides ei ole tooni saavutamiseks kasutatud värvipigmente, vaid eri värvi savisid. Peenviimistluskrohvi parimateks omadusteks on ülihea nakkumine, pinnatugevus ja värvipuhtus.
Saviukumaja peenviimistluskrohv on tulele vastupidav ja sama tugev nagu lubikrohv.

Saviukumaja savikrohvid on ainsad Eestis ning kogu lähiregioonis toodetud savikrohvid, mis on testitud Saksa savikrohvide standardi DIN 18947:2013-08 alusel ning kuuluvad selle kohaselt kõrgemasse tugevusklassi S II. Savi peenviimistluskrohvid sisaldavad erinevat värvi savisid ning spetsiaalse sõelkõvera järgi hoolikalt valitud liivasid, mis tagavad väga hea töödeldavuse ja pinnatugevuse. Savi peenviimistluskrohv (terasuurus 0-1mm, kuivsegu).

Omadused: Savikrohv reguleerib ruumi õhuniiskust, akumuleerib soojust, pärsib hallituste teket, neutraliseerib elektromagnetilist saastet, summutab kaja, sobib allergikutele. Saviukumaja savikrohv on 100% looduslik ja taaskasutatav, võimalus on kujundada ümaraid nurkasid ja erinevaid vorme. Saviukumaja savikrohv on väga hea nakkuvuse ja pinnatugevusega. Peenviimistluskrohvides ei ole tooni saavutamiseks kasutatud pigmente, vaid eri värvi savisid.

Kasutuskohad: Kasutatakse savi-, lubi- jt mineraalkrohvide viimistlemiseks sisetingimustes. Sobib samuti kips-, kipskiud-, puitkiudplaatide krohvimiseks.

TOOTEJUHEND:
Savikrohv-0-1-2018

Lisainfo

Pakend

25kg