Select Page

Savi peenviimistluskrohv 0-1

Laia toonivalikuga peenviimistluskrohv mida kasutatakse savikrohvide, lubikrohvide ja teiste mineraalkrohvide viimistlemiseks sisetingimustes.
Saviukumaja savi peenviimistluskrohvid on 100% looduslikud krohvisegud ning neis ei ole tooni saavutamiseks kasutatud värvipigmente, vaid eri värvi savisid. Saviukumaja peenviimistluskrohv on tulele vastupidav ja sama tugev nagu lubikrohv.

Omadused: Savikrohv reguleerib ruumi õhuniiskust, akumuleerib soojust, pärsib hallituste teket, neutraliseerib elektromagnetilist saastet, summutab kaja, sobib allergikutele. Saviukumaja savikrohv on 100% looduslik ja taaskasutatav, võimalus on kujundada ümaraid nurkasid ja erinevaid vorme. Saviukumaja savikrohv on väga hea nakkuvuse ja pinnatugevusega. Peenviimistluskrohvides ei ole tooni saavutamiseks kasutatud pigmente, vaid eri värvi savisid.

Kasutuskohad: Kasutatakse savi-, lubi- jt mineraalkrohvide viimistlemiseks sisetingimustes. Sobib samuti kips-, kipskiud-, puitkiudplaatide krohvimiseks.

Võimalikele pinnavigastusele saab teha kohtparandusi, selleks on soovitatav säilitada samast partiist viimistlusmaterjali. Määrdunud krohvi võib kuivpuhastada või uuesti katta sama viimistlusmaterjaliga. Savikrohv on antistaatiline ega kogu tolmu. Õlid ja vedelikud imab savikrohv endasse.

Võimalikud looduslikud lisandid: õled, linaluu, merikarp, rukkilill, marmor, poolvääriskivid.

Tera suurus: 0-1 mm / 0-0,5 MM
Toonid: 33 tooni (10 põhitooni mida saab segada valgega)
Maksimaalne kihi paksus: 5 mm / 2 mm
Pakendid: 2,5 kg, 25 kg /  20 kg (must, lumivalge)

TOOTEJUHEND: Savikrohv 0-1
VÄRVIKAART: EST-Savikrohv

Lisainfo

Kaal -
Suurus

2,5 kg, 20 kg, 25 kg

Toon

Beež, Hall, Karamell, Kollane, Lumivalge, Must, Oranž, Punane, Roheline, Sinep, Sinine, Sirel, Valge