Select Page

Põrandaleelis Herdins Valge

21,15

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 102801 Kategooriad: , Sildid: ,

HERDINS GOLVLUT on pigmenteeritud valge põrandaleelis, mis pleegitab töötlemata kuuse- või männipuidust põrandad säilitades kauni ja pehme puidupinna. Peatab okaspuule omase kolletumise.

Kulu: 1 liitrist leelisest piisab vähemalt 5 m² põranda töötlemiseks.
Kuivamisaeg: 8-10 tundi, sõltuvalt temperatuurist ja õhuvahetusest.

Töötlus:
Enne tööle asumist: Veenduge, et teie käsutuses on järgmised tööriistad ja kaitsevahendeid - kaitsekindad, hingamisteede kaitsevahendid, kaitseprillid, jalatsikaitsed, kauss või ämber ja valge poleervilt. Leelise peale kandmiseks kasutage moppi, nailonharja, tsellulooskäsna või leelisepintslit. Tööd hõlbustavad pika varrega tööriistad.

Leelisega töödeldavad pinnad peavad olema värskelt lihvitud. Veenduge, et põrand oleks kuiv ja täielikult tolmuvaba. Katke ümbritsevad pinnad kaitsekilega. Raputage kanistrit põhjalikult, nii et kogu valge pigment on segunenud. Pealekandmise hõlbustamiseks valage lahus avatud anumasse. Veenduge, et kanistri põhja ei jääks valge pigmendi setet.

Alustage töötlust toa kaugeimast nurgast ja liikudes ukse poole kandke leelist põrandale laudadega pikisuunas. Töödelge 2-3 lauda korraga hõõruvate edasi-tagasi liigutustega, nii et leelis oleks ühtlaselt jaotunud ja hästi imendunud. Ärge kunagi katkestage töötlust keset lauda. Jätkake vahetult tööd järgmise 2-3 lauaga, kuni kogu põrand on valmis. Väga oluline! Segage leelist aeg-ajalt pigmendi settimise vältimiseks! Kandke alati kaitseprille!

Laske põrandal kuivada toatemperatuuril 8–10 tundi. Seejärel lihvige valge viltkangaga, et eemaldada üleskerkinud puidukiu karedus ja liigne pigment. Kandke ka nüüd hingamisteede kaitsevahendeid ja kaitseprille! Lõpuks puhastage põrand ja ümbritsevad pinnad hoolikalt tolmuimejaga. Vältige leelisega pleegitatud põrandal käimist tumedate taldadega jalanõudega, mis jätavad jälgi. Leelisetöötlust on põrandale võimalik teha ainult üks kord.

Jätkake põranda töötlust Herdinsi põrandaõliga või Herdinsi põrandaseebiga. Heleduse lisamiseks kasutage Herdinsi valget põrandaõli või Herdinsi valget põrandaseepi.

Tööriistad puhastage veega.

Käitlemine: Aine on söövitav. Vältige aine sattumist nahale ja silma. Kandke alati kaitseriietust, kaitseprille ja kummikindaid. Säilitage originaalpakendis tihedalt suletuna ja lastele kättesaamatus kohas.
Jäätmekäitlus: Aine jäägid viige keskkonnajaama. Tühjad pakendid loputage veega ja sorteerige need kõva plastpakendina. Lisateabe saamiseks pöörduge kohaliku omavalitsuse poole.