Select Page

Diptron Fogger

15,25

Laos

Tootekood: 1208 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

ÜHEKORDSELT KASUTATAV (täielikult tühjenev) AEROSOOL LENDAVATE JA ROOMAVATE KAHJURITE TÕRJEKS.  Sobib hästi ka puidukahjurite tõrjeks suletud ruumides.

  • lai toimespekter, nii roomavate (need kes ei lenda, nt prussakas), kui lendavate kahjurite suhtes
  • efektiivne nii valmikute, vastsete kui ka lestade vastu
  • kõrge efektiivsus enamike kahjurite suhtes, kiire toime
  • järelmõju kuni 2 kuud
  • madal risk imetajatele, st inimesele
  • soodne hind

KASUTUSALAD. Hävitab kiiresti ja tõhusalt lendavad ja roomavad putukad (prussakad, sipelgad, kirbud, lutikad, sääsed, kärbsed, koid, toonesepad jne). Eriti soovitatav kirpude tõrjeks. Toimeaine mikroosakesed katavad kõik pinnad, tungivad pragudesse, piludesse jm raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Pikaajaline järelmõju, mis kestab kuni 2 kuud. Kasutamiseks eluruumides,büroodes, kontorites, keldrites, ladudes.
NB! Toode on tõhus juhul kui puidukahjurid on liikvel kuna aersool ei pruugi tungida siiski nii sügavale puidu sisse, et tõugud sellega kokku puutuksid. Tõukude hävitamitamiseks puidu sees sobib Aidol Anti Insekt.

Ettevalmistus: enne toote kasutamist lugege tähelepanelikult toote etiketti. Eemaldada või katta kinni toiduained, köögitarbed ja pinnad, kus käideldakse, valmistatakse, serveeritakse või tarbitakse toiduaineid. Mitte kasutada inimeste ja/või koduloomade juuresolekul. Mitte kasutada lasteasutustes, kus lapsed pidevalt viibivad.

Kasutusjuhend: Ühest aerosoolist piisab 100 m3 ruumile (võrdub umbes 35 m2 eluruumi pinnaga). Enne kasutamist loksutada pudelit. Asetage pudel püstiselt ca 1-1.5 m kõrgusele (taburet, tool) ja katke pudelialune pind kinni, et pinda kaitsta. Pudel asetada töödeldava ruumi keskele, hoides seda eemal süttimisallikatest, lampidest, ahjudest, tuledest ja igasugustest elektriseadmetest. Lülitada elektriseadmed, tuled ja süttimisallikad välja. Vajutage ventiilile, kuni täieliku tühjendamise mehhanism käivitub. Lahkuda ruumist. Tühjenemine toimub umbes 2 minuti jooksul. Ruumid tuulutada mitte varem kui 2 tunni pärast. Ruume võib kasutada 12 tundi möödudes. Pindade pesemine peale töötlust võib vähendada järelmõju kestvust. Kuigi vahendil on kuni 2-kuuline järelmõju, siis kahjurite suure arvukuse ja soodsate tingimuste esinemise korral võib töötlust korrata ka varem, maksimaalselt 1 kord kuus.

OHUTUSKAART: Diptron Fogger