Select Page

Stripper värvieemaldaja

Tootekood: 101000 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Efektiivne geeljas aine värvi ja laki eemaldamiseks puit ja metallipindadelt. Toode ei muuda puidu tooni, ega kahjusta spooni ega liimimiskohti. Sültjas koostis lihtsustab toote kasutamist vertikaalpindadel. Liberon värvieemaldaja ei sisalda metüleenkloriidi ja on kloorivaba. Kuna ta on zeleetaoline ehk tiksotroopne aine, võib teda peale kanda isegi vertikaalsetele pindadele. Mitte kasutada päikese käes.

KASUTUSJUHEND:
Doseeri Stripper värvieemaldajat piisavalt palju, et ta pinna peal ei kuivaks ja lase 10-30 minutit mõjuda.
Eralda eraldunud värv/lakk plastmassist liistuga või Terasvillaga nr.2. Töötle puitu puidusüü suunas. Kui
kõik värvi/lakikihid on eraldatud, puhastatakse ja neutraliseeritakse pind Liberoni Mööbli puhastusainega.
Ära kasuta vett, see võib kahjustada puitu ja liimühendusi. Lase puitpinnal enne järgnevat viimistlemist
täielikult kuivada.
Tähelepanu! Kui kasutad Stripper värvieemaldajat, kasuta sobivaid kaitsekindaid ja hoolitse hea
ventilatsiooni eest. Enne Stripper värvieemaldajaga töötlemist, on soovitav pinda lihvida, sest siis tungib aine paremini värvikihi alla. Kui pind koosneb mitmest värvi/lakikihist, korratakse operatsiooni värvieemaldajaga kuni pind on täiesti puhas.

Ohutus: Väga tuleohtlik! Ärritab silmi.Korduv toime võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist. Aurud võivad põhjustada uimasust või peapööritust. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada. Hoida lastele kättesaamatult. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada otsekohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Mitte valada kanalisatsiooni. Kemikaali allaneelamisel mitte esile kutsuda oksendamist, pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti.

Stripper värvieemaldaja tootekirjeldus

 

Lisainfo

Suurus

1 L, 500 ml