Select Page

Lubi viimistluskrohv 0-2

Kott: 25 Kg

20,75

Laos

Tootekood: 334 Kategooriad: , Sildid: , ,

Lubikrohv siseviimistlusmaterjalina on hea valik kvaliteetse sisekliima loomiseks ning konstruktsioonide tulepüsivamaks muutmiseks. Lubi viimistluskrohv sobib jõulisemat pinnastruktuuri hindavale inimesele. Viimistluskrohv on väga vastupidav, sobides hästi fassaadide, esikute ja vannitubade viimistlemiseks. Lubikrohv 0-2 sisaldab sideainena 10% kõrgkvaliteetset kustutatud lupja CL90, 40% purustatud lubjakiviliiva ning 50% spetsiaalse sõelkõvera järgi hoolikalt valitud liiva.

Sobib erinevate pindade krohvimiseks nii välis- kui sisetingimustes, kaasa arvatud niisketes ruumides. Kasutatakse lubi aluskrohvi viimistlemiseks ja/või lubikrohvi parandustöödeks. Sobivad aluspinnad: puit, kivi, tellised, savi, lubi- jt mineraalkrohvid, rooplaat, põhusein, betoonplokid, Aeroc, Fibo jne.

Omadused: Lubikrohv reguleerib ruumi õhuniiskust, pärsib hallistuste teket, sobib allergikutele, on vaba kahjulikest saasteainetest ning antistaatiline. Saviukumaja lubikrohv on hea pinnatugevuse, plastilisuse ja nakkuvusega, niiskust läbilaskev materjal, talub vähesel määral seina liikumist (vajumist).

Kulu: 7-10 kg/1m2
Värvitoon: Kreemvalge

TOOTEJUHEND: Lubikrohv 0-2

Lisainfo

Kaal 25 kg