Select Page

Lubi aluskrohv 0-4

Kott: 25 Kg

20,75

Laos

Tootekood: 335 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Lubikrohv (terasuurus 0-4mm, kuivsegu).

Sobib erinevate pindade krohvimiseks nii välis- kui sisetingimustes, kaasa arvatud niisketes ruumides. Kasutatakse lubi aluskrohvi viimistlemiseks ja/või lubikrohvi parandustöödeks. Sobivad aluspinnad: puit, kivi, tellised, savi, lubi- jt mineraalkrohvid, rooplaat, põhusein, betoonplokid, Aeroc, Fibo jne.

Lubikrohv 0-4 sisaldab sideainena 10% kõrgkvaliteetset kustutatud lupja CL90, 40% purustatud lubjakiviliiva ning 50% spetsiaalse sõelkõvera järgi hoolikalt valitud liiva.
Lubikrohv siseviimistlusmaterjalina on hea valik kvaliteetse sisekliima loomiseks ning konstruktsioonide tulepüsivamaks muutmiseks.

Omadused:
Lubikrohv reguleerib ruumi õhuniiskust, pärsib hallistuste teket, sobib allergikutele, on vaba kahjulikest saasteainetest ning antistaatiline. Saviukumaja lubikrohv on hea pinnatugevuse, plastilisuse ja nakkuvusega, niiskust läbilaskev materjal, talub vähesel määral seina liikumist (vajumist).

Kulu: ~25 kg/1m2. Kulu sõltub aluspinna tasasusest.
Värvitoon: Kreemvalge
Aluspind: Aluspind peab olema stabiilne, raskust kandev, kuiv, imav, hea nakkuvusega ning kindlasti puhas tolmust, värvidest ja määrdeainetest (õlid, rasvad jne). Puitpindade (palk, laudis, sileda pinnaga puitlaast- jm plaadid) krohvimisel soovitame kasutada hõredat pilliroomatti, soojustamiseks pilliroo-, puitkiud- või korkplaati. Teises kihis soovitame krohvi armeerimiseks kasutada täies ulatuses džuutkangast või vähemalt 7x7mm silmaga plastvõrku (välisfassaadide puhul), ülekattega 7-10cm.

Lubikrohv 0-4 TOOTEJUHEND