Avatud / Open
E-R 9-18
L 10-14

Väike-Patarei 5, Tallinn
tel. 5306 1223
info@majatohter.ee

Lubi peenviimistluskrohv 0-0,5

34,00

Kott: 20 Kg

Laos

Kirjeldus

Lubi peenviimistluskrohvid on väga hea nakkuvuse, töödeldavuse ja pinnatugevusega ning sobivad seetõttu hästi ka kõige nõudlikumale pinnale. Lubi peenviimistluskrohve saab toonida Saviukumaja looduslike värvimuldadega. Saviukumaja lubi peenviimistluskrohv sisaldab kõrgkvaliteetset kustutatud lupja CL90 ning erinevaid spetsiaalse sõelkõvera järgi hoolikalt valitud liivasid, mis tagavad väga hea töödeldavuse ja pinnatugevuse. Peenviimistlus lubikrohv (terasuurus 0-1mm, kuivsegu).

Kasutuskohad: Kasutatakse lubi- jt mineraalkrohvide viimistlemiseks nii välis- kui sisetingimustes, kaasa arvatud niisketes ruumides. Sobib samuti kips-, kipskiud-, puitkiudplaatide viimistlemiseks ning vanade lubikrohvitud pindade värskendamiseks.

Omadused: Lubikrohv reguleerib ruumi õhuniiskust, pärsib hallistuste teket, sobib allergikutele, on vaba kahjulikest saasteainetest ning antistaatiline. Saviukumaja peenviimistlus lubikrohv on hea pinnatugevuse, plastilisuse ja nakkuvusega, niiskust läbilaskev materjal, talub vähesel määral seina liikumist (vajumist).

Katvus: 0,5mm kihi korral: 25kg = 24m²
1mm kihi korral: 25kg = 12m²
1,5mm kihi korral: 25kg = 8m².
Toon: Kreemvalge (võimalus toonida pigmentidega)

Lubikrohv 0-0,5 TOOTEJUHEND