Select Page

Lubi peenviimistluskrohv 0-0,5

Kott: 20 Kg

34,00

Laos

UKU marmor lubikrohvid on väga hea nakkuvuse ja pinnatugevusega ning sobivad seetõttu hästi ka kõige nõudlikematele pindadele. Valikus on kaks eri tooni, mõlemad kahes fraktsioonis, nii peenem kui ka jämedam. Marmor lubikrohvi saab toonida looduslike savikrohvide ja värvimuldadega ning sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Tänu heale nakkele sobib marmor lubikrohv kipsplaatide viimistlemiseks ning kõigi kaasaegsete ja ajalooliste krohvide viimistlemiseks.

Kasutuskohad: Kasutatakse lubi- jt mineraalkrohvide viimistlemiseks nii välis- kui sisetingimustes, kaasa arvatud niisketes ruumides. Sobib samuti kips-, kipskiud-, puitkiudplaatide viimistlemiseks ning vanade lubikrohvitud pindade värskendamiseks.

Omadused: Lubikrohv reguleerib ruumi õhuniiskust, pärsib hallistuste teket, sobib allergikutele, on vaba kahjulikest saasteainetest ning antistaatiline. Saviukumaja peenviimistlus lubikrohv on hea pinnatugevuse, plastilisuse ja nakkuvusega, niiskust läbilaskev materjal, talub vähesel määral seina liikumist (vajumist).

Värvus: valge
Tera suurus: 0–0.05 mm
Maksimaalne kihi paksus:
0-0.5mm krohv - 2mm
Kulu:
0-0.5mm krohv – 0,85-2,5kg/1m²
Pakend: 20 kg kott