Select Page

Parketiõli, GNature

GNature parketiõli on lahustivaba õli-vaha segu, mis sobib puitpõrandate ja osb plaatide töötlemiseks sisetingimustes, andmaks neile vastupidava siidmati pinnaviimistluse.
Ei sisalda koobaltiühendeid. Sülje ja higi kindel vastavalt normile DIN EN 53 160.

Koostis: linaseemneõli, kastoorõli, standõli, alumiiniumoksiid, kaoliin.
VOC sisaldus: 1g/L
Kuivamine: 6-18 tundi. Koormatav 7-10 päeva pärast.
Hoiustamine: Hoida õhukindlalt suletult, lastele kättesaamatus kohas. Vältida miinuskraade.
Jäätmete käitlus: Vastavalt kohalikele eeskirjadele. Kuivanud tootejäägid võib visata majapidamisprügi hulka.
Ohutus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toote allaneelamise korral koheselt pöörduda mürgistuskeskuse/arsti poole. Linaõli isesüttimisohu vältimiseks mitte visata õliseid kaltse ja töövahendeid muu prügi hulka.

Kasutamine

Aluspind
Aluspind peab olema kuiv ja (max puidu niiskusesisaldus 14%) ja puhas. Töötemperatuur vähemalt 16 °C. Lihvi pind kareduseni 100-120.

Pealekandmine
Kanna peale ühtlane õhukene kiht parketiõli kasutades spaatlit või kummikaabitsat. 30-40 minuti pärast töödelda pinda poleerimismasinaga, kasutades rohelist või beeži poleerketast. Töötlus lõpetada valge poleerkettaga. Põrandatel mis saavad palju kulumist või on väga imavad, võib korrata töötlusprotsessi järgmisel päeval.
Tavakasutusega põrandaid on soovitatav hooldada regulaarselt põrandaseebi ja karnauba vahaga.

Tootekirjelduses on välja toodud toote kasutusvõimalused ja soovitused töötamiseks. Tootja on materjali testinud ja tagab toote kvaliteedi, kuid ei saa garanteerida selle õiget kasutusviisi ega vabasta seega kasutajat vastutusest. Iga objekti puhul tuleb lähtuda konkreetsetest tingimustest ja pindadest ning teha proovitöö.

Tootja: Biopin-Vertriebs GmbH

 

 

 

Lisainfo

Suurus

0,75 L, 2,5 L