Select Page

Daphne tükiseep, kasepässiku, 90g

4,60

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 4744337010061 Kategooriad: , , Sildid: ,

Daphne tükiseebid valmivad külmprotsessil, mille käigus on üritatud võimalikult vähe “haavata” seebile lisatavaid kasulikke toimeaineid.

Seepide retseptide modelleerimisel on eesmärgiks saavutada seebi hea vahutavus ja vahu pehmus, nahasõbralikkus ning vähene kuluvus. Seda mitte niivõrd läbi rasvade laia nomenklatuuri või eksootilise päritolu, vaid täpse valiku. Selline lähenemine võimaldab seepides kasutada  tuntud iluõlide – kookos- ja oliiviõli – kõrval ka kohalikku päritolu rapsiõli ning taas au sisse tõsta searasva – meie vanavanemate poolt hinnatud seebikeedu tooraine –, mis praegu on tänamatult unustuse hõlma vajunud. Seebikeetmiseks kasutatavate õlide segus on küllastumata rasvhapete sisaldus ligi 60%.

Daphne seebid  on tagasihoidliku lõhnaga, mille annavad neile taimedest valmistatud vesitõmmised või õliekstraktid ning looduslikud eeterlikud õlid. Seetõttu peaksid need eriti sobima inimestele, kes ei armasta tugevalõhnalisi seepe. Ürtide tõmmised ja õliekstraktid valmistame vanu häid traditsioonide järgides ise. Kui võimalik, siis vahetult enne seebitegu.

Daphne seepide valmistamisel ei kasutata sünteetilisi pindaktiivseid aineid, lisavärvaineid ega sünteetilisi või loodusidentseid lõhnaaineid.

Käsitööseep on valmistatud kõrgekvaliteedilistest toidurasvadest, mille tulemuseks on mõnusa kreemja vahuga hästi puhastavad, kuid nahka hoidvad, kauakestvad seebid. Lisaks naturaalsele niisutavale glütseriinile on seepi vääristatud rahvameditsiinis tunnustatud looduslikke antioksüdante sisaldava ja põletikuvastaste omadustega koduse kasepässikutõmmise ning seebi puhastavat ja koorivat toimet suurendava kasepässikupulbriga ning melissi eeterliku õliga.

Lisainfo

Kaal 0,09 kg