Select Page

Daphne tükiseep, tõrva, 90g

4,60

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 4744337010306 Kategooriad: , , Sildid: ,

Daphne tükiseebid valmivad külmprotsessil, mille käigus on üritatud võimalikult vähe “haavata” seebile lisatavaid kasulikke toimeaineid.

Seepide retseptide modelleerimisel on eesmärgiks saavutada seebi hea vahutavus ja vahu pehmus, nahasõbralikkus ning vähene kuluvus. Seda mitte niivõrd läbi rasvade laia nomenklatuuri või eksootilise päritolu, vaid täpse valiku. Selline lähenemine võimaldab seepides kasutada  tuntud iluõlide – kookos- ja oliiviõli – kõrval ka kohalikku päritolu rapsiõli ning taas au sisse tõsta searasva – meie vanavanemate poolt hinnatud seebikeedu tooraine –, mis praegu on tänamatult unustuse hõlma vajunud. Seebikeetmiseks kasutatavate õlide segus on küllastumata rasvhapete sisaldus ligi 60%.

Daphne seebid  on tagasihoidliku lõhnaga, mille annavad neile taimedest valmistatud vesitõmmised või õliekstraktid ning looduslikud eeterlikud õlid. Seetõttu peaksid need eriti sobima inimestele, kes ei armasta tugevalõhnalisi seepe. Ürtide tõmmised ja õliekstraktid valmistame vanu häid traditsioonide järgides ise. Kui võimalik, siis vahetult enne seebitegu.

Daphne seepide valmistamisel ei kasutata sünteetilisi pindaktiivseid aineid, lisavärvaineid ega sünteetilisi või loodusidentseid lõhnaaineid.

Kõrgekvaliteedilistest kookos-, oliivi- ja rapsiõlist ning searasvast valmistatud kauakestev käsitööseep on mõnusa kreemja vahuga hästi puhastav ning nahka hoidev. Lisaks naturaalsele niisutavale glütseriinile on seepi vääristatud tõrvaga, mida on Eestimaal kasutatud põlvest-põlve erinevate nahaprobleemide (ekseem, allergilised lööbed, psoriaas, lõhenenud nahk jmt) leevendamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,09 kg