Select Page

Uula lasuurvärv

Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: , , ,

Plastivaba, lõhnatu, lasuurne vesialusel õlivärv sisetöödeks. Uula lasuurvärv jätab nähtavale kauni puidusüü ja kaitseb pinda niiskuse ning mustuse eest nii kuivades kui niisketes siseruumides.
NB! Uula Lasuurvärv ei muuda puidu tooni tumedamaks nagu seda teevad teised linaõli baasil viimistlusvahendid. M1 Ehitusmaterjalide heitmeklass. Ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC).

Kasutuskohad: Uued ja vanad töötlemata puitpinnad ja puitpinnad, mida on töödeldud kilet mittemoodustavate peitsidega, näiteks lae- ja seinapaneelid, aknad, aknaraamid ning mööbel.
Värvitoonid: Värvitu, toonitav vastavalt erinevatele lasuurvärvikaartidele.
Läige: Siidmatt.
Katvus: Hööveldatud/sile pind 12–15 m²/l, saetud/poorne pind 6–10 m²/l.
Pealekandmisviis: Pintsel.
Värvimistingimused: Värvitav pind peab olema puhas, kuiv, tolmuvaba, suhteline õhuniiskus alla 80% ja temperatuur vähemalt +10°C.
Kuivamine: Puutekuiv ~30 minuti pärast. Ülevärvitav ~2 tunni pärast.
Pesukindlus: Hea, talub üle 5000 harjamise vastavalt SFS 3755.
Tihedus: 1,05 kg/l.
Töövahendite puhastamine: Peske töövahendid vahetult pärast töö lõppu vee ja seebiga puhtaks.
Säilitamine: Hoida kuivas ja jahedas kohas. Kaitske jäätumise eest!
Jäätmete käitlus: Tühjad ja kuivad pakendid on utiliseeritavad koos olmeprügiga. Vedeljäätmed tuleb toimetada ohtlike jäätmete kogumispunkti.

VÄRVIMISJUHISED
Ettevalmistus: Puhastage tolmust. Peske määrdunud pind Uula värvipesuvahendiga, järgides tootja juhiseid, ning laske enne värvimist korralikult ära kuivada.
Värvitu töötlus: Töödelge pinda värvitu Uula asuurvärviga 1-3 korda. Sooritage vahelihvimine ja kõrvaldage tolm enne uut töötluskorda.
Värviline töötlus: Töödelge pinda värvilise Uula lasuurvärviga 1-2 korda, soovitud katvuse saavutamiseni. Parema vastupidavuse huvides võib pinna veel 1-2 korda värvitu Ilona lasuurvärviga üle pintseldada.

MÄRKUSED
Segage värvi korralikult enne kasutamist. Ühtlase tulemuse saamiseks ja võimalike värvierinevuste vältimiseks segage samas anumas kokku piisav kogus värvi.

HOOLDUSJUHISED
Värvitud pindu tuleb mõnda aega (1 kuu) ettevaatlikult kohelda. Kasutage puhastamiseks pehmeid lappe ja käsnu, mis pinda ei kriimusta. Kasutage ainult neutraalseid pesuvahendeid. Loputage pindu hoolikalt.

Lisainfo

Suurus

0,9 L, 2,7 L, 9 L

Toon

Halla, Hanki, Hilla, Inari, Joiku, Kaamos, Korpi, Noki, Paju, Saana, Tokka, Tunturi, Värvitu