Select Page

Bio Impression immutusõli

Bio Impression on naturaalsetel õlidel baseeruv immutusvahend, mida kasutatakse puitpindade töötlemiseks enne Le Tonkinois lakiga viimistlemist. Samuti võib seda kasutada puitpindade lõppviimistlusena siseruumides. Bio Impression imendub sügavale puitu, muutes seda tugevamaks. Siseruumides on see ideaalne viimistlusvahend vedelike, mustuse ja kulumise vastu. Välitingimustes tuleb Bio Impressioniga immutatud pind viimistleda Le Tonkinois lakiga.
Bio Impression loob hea nakkuvuse kõigile värvidele ja hoiab pigmendi puidu pinnal, kus see pakub kõige efektiivsemat kaitset UV kiirguse vastu.

Kasutuskohad: Kõik puitpinnad sise- ja välistingimustes. Nt. aknad, uksed, aiad, laudpõrand, parkett jne.
Hoiustamine: Korralikult suletuna, kuivas ja jahedas. Vältida miinuskraade!
Säilivusaeg: Avamata purk on kasutuskõlbulik vähemalt 5 aastat
Toon: Värvitu
Kulu: 20-25m²/L kihi kohta, sõltuvalt pinna imavusest.
Kuivamisaeg: 6-8 tundi 20ºC ja normaalse õhuniiskuse korral. Soovituslik on oodata 12h. Suur õhuniiskus ja madal temperatuur pikendavad kuivamisaega. Oluline on kuivamise perioodil tagada korralik ventileeritus. Väldi pinna koormamist vahetult peale kuivamist.

Kasutamine

Aluspind: Töötlemata puitpinnad, samuti muud puidul baseeruvad materjalid, kork. Karedad pinnad enne lihvida. Pind peab olema tolmuvaba, puhas ja kuiv (max niiskussisaldus 15%)
Pealekandmine: Mitte lahjendada. Segada hoolikalt. Kanda peale pintsliga ohtralt ja ühtlaselt. Mõne hetke pärast hõõruge õlist pinda uuesti pintsli või lapiga. Korkpinna puhul tuleb erilist tähelepanu pöörata ühtlase töötluse saavutamiseks. Kruntimiseks piisab ühest immutuskorrast. Kui Bio Impression jääb ka lõpp viimistluseks (ainult siseruumides) siis tuleb teha kaks töötluskorda.
Jäätmete käitlus: Vastavalt kohalikele eeskirjadele. Ainult tühi metalltaara on taaskasutatav.
Ohutus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Täpsem ohutusalane info on leitav toote ohutuskaardilt.

Tootekirjelduses on välja toodud toote kasutusvõimalused ja soovitused töötamiseks. Tootja on materjali testinud ja tagab toote kvaliteedi, kuid ei saa garanteerida selle õiget kasutusviisi ega vabasta seega kasutajat vastutusest. Iga objekti puhul tuleb lähtuda konkreetsetest tingimustest ja pindadest ning teha proovitöö.

Tootja: Palm Norge GmbH

Lisainfo

Suurus

1,2 L, 2,5 L