Select Page

Puiduõli

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: ,

Puiduõli on hiina puuõli baasil valmistatud toode. Puiduõli on 100 % looduslik toode. Ei sisalda lahusteid. Puiduõli imendub puidu sisse kaitstes teda niiskuse ja mustuse eest ning annab õhku läbilaskva kihi. Puiduõli tihendab puitu ja toob esile kauni puusüü ja oksakohad. Puiduõliga sobib viimistleda kõik puitseinad ja -laed sisetingimustes, kus ruumi niiskus on kõrgem. Puiduõliga on sobiv viimistleda saunad seestpoolt (laed ja seinad). Kuna Puiduõli ei sisalda keemilisi lisaaineid on temaga soovitav viimistleda puitseinad ja - laed näiteks lastetoas ja magamistoas. Puiduõli sobib nii heledale puidule kui ka väärispuidule. Kulu hööveldatud puitpinnale on 8 -10 m2/l.

Kasutuskohad: Leiliruumi laed ja seinad, pesuruumi laed ja seinad,puitpinnad sisetingimustes,mööbel, termiliselt töödeldud puit.

Kasutamisjuhend
Ei lahjendata. Sega hoolikalt enne kasutamist. Doseeri materjali õhukeste kihtidena pintsli või kaltsuga. Anna õlil imenduda umbes 30 minutit ning pühi ära liigne õli, mis enam ei imendu. Puitpinnad lihvitakse vahepeal ja viimistletakse uuesti. Viimistluskihtide arv on 1-3 sõltudes puitpinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist. Viimistle puidu otspinnad eriti hoolikalt. Puiduõli saab toonida värvipigmentidega. Puiduõli ei sobi lakitud või värvitud pindadele. Kasutamine muuks otstarbeks ja vastupidiselt antud nõuannetele ei ole soovitav.

Lisainfo

Suurus

1 L, 10 L, 5 L