Select Page

Majatohtri kaseiinkrunt

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kaseiini baasil värvitu krunt aluspindade töötlemiseks enne värvimist või krohvimist kuivades siseruumides. Vähendab väga imavate pindade imavust ja ühtlustab erineva imavusega aluspindu. Sobib krohvidele ka läbipaistva kinnituskihi tegemiseks.
Kaseiinkrundile võib lisada kuni 10% ulatuses värvipigmente ning kasutada lasuurse värvina.
Sobivateks aluspindadeks on töötlemata savi-, lubi-, kips- ja tsementkrohvid, paber-, puit- ja betoonpinnad, kipsplaadid.

Koostis: kaseiin, booraks, sooda, räni.
Kuivamisaeg: ~ 8h
Kulu: 100g ~ 15-20m2. Täpsem kulunorm tuleb konkreetse pinna puhul kohapeal välja selgitada
Krundi valmistamine: Paki sisu (100g) puistata peene joana 500ml vette, samal ajal pidevalt segades. Segada korralikult läbi (soovitatavalt trelli otsa kinnitatud vispliga) ning lasta seista 30min. Seejärel lisada pidevalt segades, segule aeglaselt 2,2L vett.
Kruntimine: Aluspind peab olema töötlemata, tolmust ja rasvast puhas ja kuiv. Kaseiinkrunti tuleb pinnale kanda pintsli või harjaga alt ülespoole. Vanad liimvärvi- või muud tolmavad ja pudisevad kihid hoolikalt maha pesta. Kooruvad kihid eemaldada. Samuti eemaldada tapeediliimi jäägid ja vaha. Mitteimavad pinnad karestada lihvpaberiga, vajadusel eemaldada. Kipsplaatidel on soovituslik teha lauspahteldus peenpahtliga. Kahtluse korral testida krundi sobivust konkreetsele pinnale. Mitte imendunud krundi jäägid tuleb enne kuivamist pintsli või lapiga eemaldada. Kasutamise ajal peab temperatuur olema vähemalt 8C. Valmis segatud krunt tuleks samal päeval ära kasutada, vajadusel võib krunti säilitada jahedas mõned päevad.
Tööriistade puhastamine: Kohe peale kasutamist pesta seebiveega.
Jäätmete käitlemine: Ülejäänud krunti ei tohi kanalisatsiooni valada. Kuivanud jäägid võib visata kompostihunnikusse või majapidamisprügi hulka.
Ohutus: Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte alla neelata! Toode koosneb väikestest osakestest, soovitav on kasutada respiraatorit, vältimaks ärritust hingamisteedes. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega. Halva enesetunde korral pöörduda arsti poole ja näidata etiketti. R46, R22, R34, R52/53, S53, S26, S36/37/39, S45

Lisainfo

Kaal -
Suurus

100 g, 500 g