Select Page

Kivikaitse õli

Tootekood: AMELLO01 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kivikaitseõli on looduslike õlide baasil valmistatud toode, ei sisalda lahusteid. Kivikaitseõli imendub kivi sisse kaitstes seda niiskuse ja mustuse eest  ning toob esile kivi kauni tekstuuri. Kivikaitseõliga sobib õlitada viimistlemata kivipinnad välistingimustes.  Kulu kivipinnale on 8 -10 m2/l.

Kasutuskohad: looduskivist pinnad välistingimustes.
Eeltöötlus: Puhasta vanad viimistletavad pinnad seebilahusega. Lase pinnal korralikult kuivada.
Kasutamisjuhend: Ei lahjendata. Sega  hoolikalt enne kasutamist. Doseeri  materjali õhukeste kihtidena pintsli või lapiga. Anna õlil  imenduda umbes 30 minutit ning pühi ära liigne õli, mis enam ei imendu.  Viimistluskihtide arv on 1-3 sõltudes pinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist.   Kivikaitseõli ei sobi värvitud või glasuurpindadele. Kasutamine muuks otstarbeks ja vastupidiselt antud nõuannetele ei ole soovitav.
Kuivamisaeg: Õhukeselt pintseldatuna 1-2 ööpäeva alusmaterjalist sõltuvalt.
Tihedus: 0,94 kg/L
Hoiatus: Toode võib muuta töödeldava kivi värvitooni.  Enne lõplikku viimistlemist veendu tooni sobivuses.
Töövahendite pesu: tärpentin.

TÄHELEPANU: Tootega kokku puutunud kaltsud ning muud  kergesti süttivad poorsed materjalid võivad iseenesest süttida, seepärast peab neid enne hävitamist säilitama veega niisutatult, hoidma suletud plekktaaras või põletama koheselt. Tühjad ja kuivad müügipakendid võib hävitada koos muu majapidamisprügiga.

Lisainfo

Suurus

1 L, 10 L, 3 L